Další reference klientů

Karla

Monika je velmi vnímavý a úžasný člověk, a proto bych jí chtěla poděkovat za radu a pomoc. Pro míchání esencí má cit a dokáže rozpoznat, jak člověku nejlépe pomoci. 

Jana

Velice děkuji za přípravu Bachových kapek dle předchozí konzultace. Daly průchod mým emocím. Cítím nyní lépe vyvážený postoj k druhým a také jsem nalezla v sobě sílu. Celkově jsem více v rovnováze.

Monika

Změny jsem pocítila v pozitivním slova smyslu. Přistupuji k věcem jinak. Posouvá mě to dál, jsem více nad věcmi, které nemůžu přímo ovlivnit.

Magda

Cítím po esencích úlevu, větší vyrovnanost, přešly mě strachy ze samoty. Teď už se nebojím, pochopila jsem, co je za tím. Mám více radosti do života, víc elánu a energie. Děkuji! 

Lenka

Užívala jsem esence cca 2 měsíce. Cítím se vyrovnanější, jsem méně výbušná v reakcích. Reaguji klidněji na výkyvy nálad dcery.

Markétka

Má méně časté výbuchy vzteku, když se jí něco nedaří nebo není podle jejího. Je teď klindější a soustředěnější.


Katka

Užíváním kapek mi krok za krokem pomáhá k většímu klidu a jistotě v mém jednání a ke stabilizaci vnitřních pocitů. Přináší mi zklidnění a i více sebejistoty ve mně samotnou.

Simona

Bachovy esence mi moc pomohly, cítila jsem smutek a po 3 týdenním nakapaní se už cítím dobře. Bachovky doporučuji všem, kterým je smutno a potřebují povzbudit na duši. Děkuji moc za pomoc.

Petra

Po cca 6 týdnech užívání si uvědomuji hloubku otisků z výchovy z dětství. Nyní vnímám menší vztek na sebe a o malinko zdravější nastavování hranic. Monika přistupuje vřele a vnímavě při přípravě esencí a je mi k dispozici i během užívání k individuální konzultaci. 

Katrin

Velmi rychle jsem na sobě začala pozorovat klid vůči partnerovi. Dokonce jsem začala cvičit a obohatila svůj život i o další nové věci. Pokud by to šlo, ráda bych poprosila o namíchání ještě dalších esencí. Nejsou to mé poslední bachovky, ráda bych v tom pokračovala. 

Vendulka

Po prvních esencích jsem začala být klidnější, ale dál jsem moc nespala. Po druhé dávce esencí jsem soustředěnější a vyrovnanější. Po této 2. dávce výrazné zlepšení spánku.