Kalendář akcí

Ráda se setkávám s lidmi a organizuji přednášky a sebepoznávací semináře se zajímavými lidmi. Mám radost, když se o své poznání můžu podělit s dalšími. Těší mě, když další hledající dojdou k pochopení událostí v jejich životech.

Mohu zprostředkovat ostatním, jak poznat sama sebe přes inspirující terapeuty, lektory, učitele... Tak abychom pochopili, jak žít šťastný, naplněný a spokojený život. Je to společná cesta obohacující všechny zúčastněné. Semináře se věnují sebepoznání a osobnímu rozvoji.

Aktuálně jsem pro vás připravila: 

Zákonitosti a principy života - seminář 28.10.2022

V pátek 28.10.2022 od 9 hod se sejdeme ve Vysokém Mýtě na semináři s Marci Pospíšilovou Zákonitosti a principy života. Na tomto celodenním setkání se budeme věnovat jednotlivým zákonům života a jeho principům. Pochopíme, proč se nám určité věci opakují stále dokola. Uvědomíme si, proč se nám určité situace v životě musely stát a k čemu nás dovedly. O dualitě, rovnováze a zákonu akce a reakce. 

Společným naladěním v meditacích si pak tato klíčová témata osvětlíme a propojíme s našim každodenním životem.

Setkáním nás provede Marci Pospíšilová - od 9 do 17 hodin

Vysoké Mýto, Rokycanova 114, Studio SUNYÉMarci je regresní terapeutkou, průvodkyní proměnou života a lektorkou sebepoznávacích akcí. Předává poznání, které ji samotnou změnilo, proměnilo a uzdravilo život.

Klienty učí vnímat svou vlastní duši a objevovat hlubší rozměr a duchovní podstatu člověka i života. Poznávat své nitro a nacházet odpovědi na životní otázky, které klienti řeší na své životní cestě.


Přihlášení je na kontaktním formuláři na webu M. Pospíšilové včetně tel. kontaktu:  www.marcipospisilova.cz/kontakt/

Cena 1700 Kč, závazné přihlášení je po zaplacení částky 1700 Kč do 20.10.2022 na účet

 210 039 5053/2010 (Fio banka). Uveďte prosím do zprávy pro příjemce Vaše jméno 

z důvodu identifikace platby. 

V případě, že se akce nemůžete zúčastnit a seženete za sebe náhradníka, částka Vám bude vrácena, jinak je záloha v případě Vaší neúčasti nevratná. Akce není vhodná pro těhotné ženy a osoby trpící psychickými potížemi či duševním onemocněním.

Na místě bude k dispozici káva a čaj. Těšíme se na Vás.