Kalendář akcí

Ráda se setkávám s lidmi a organizuji přednášky a sebepoznávací semináře se zajímavými lidmi. Mám radost, když se o své poznání můžu podělit s dalšími. Těší mě, když další hledající dojdou k pochopení událostí v jejich životech.

Mohu zprostředkovat ostatním, jak poznat sama sebe přes inspirující terapeuty, lektory, učitele... Tak abychom pochopili, jak žít šťastný, naplněný a spokojený život. Je to společná cesta obohacující všechny zúčastněné. Semináře se věnují sebepoznání a osobnímu rozvoji.

Aktuálně jsem pro vás připravila: 

Setkání s Lucií Meškanovou ve Vysokém Mýtě na téma TVORBA NAŠEHO ŽIVOTA

Dotkneme se témat vztahových (partnerství, rodičovství, vztah k vlastnímu tělu, vztahů v pracovní oblasti). Jak můžeme aktivně ovlivnit náš každodenní život? Je vůbec možné něco změnit? Případně jak? Co mohu? Co když cítím strach a beznaděj z dění ve vnějším světě? 

Kdy: seminář v sobotu 11. května 2024 od 9.00 do 18.00 hod

Možnost individuální sezení: v neděli 12. května od 8.00 první individuální sezení

Kde: Studio Sunyé, Jiráskova 114, Vysoké Mýto 

Současná doba je tak naplněná prožitky a z pohledu naší osoby někdy i "nečekanými ranami" v nás uzavírá celou cestu naší duše, abychom se mohli plně osvobodit ze služby našim přesvědčením a programům, která vznikla často již velmi dávno a už nám neslouží. Dokud je však v sobě nepoznáme, nevědomě jim sloužíme dál a to se odráží v naší tzv. realitě - ve vnějším světě.
Motto: " Kdo vládne mému vnitřnímu světu, ten tvoří mou realitu"
Vím však, kdo nebo co vládne mému vnitřnímu světu?

Je možné domluvit i osobní konzultaci v neděli 12.5.2024, přednostně pro účastníky/ce sobotního semináře. 

Opět budeme společně v naladění, budeme pracovat ve dvojicích a mám pro vás připravena mnohá překvapení pro podporu a urychlení procesu osvobozování.

Protože někdy je potřeba se na téma podívat hlouběji - v neděli nabízím individuální konzultaci. Je možné na ni přijít i bez předchozího absolvování semináře, ale přednost mají účastníci semináře. Prostor je v neděli na maximálně 4 hlubší terapeutická sezení, která trvají přibližně 1,5-2 hodiny.

Cena: seminář 1.200,- Kč/osoba; doporučujeme včasné přihlášení, místa jsou omezená velikostí prostoru. Místo máte rezervované po zaplacení částky 1200 Kč do 27.4.2024 na účet 2501473331/2010.

Individuální sezení možné v neděli (1,5-2 hod) 1.000,- Kč pro účastníky sobotního semináře, 1.500,- bez účasti na semináři

Co s sebou: pohodlné oblečení, něco malého na stůl hojnosti (budeme jíst na místě), případně si můžete přinést svou karimatku nebo deku 

Přihlášení a více informací: montesa@email.cz; 603 900 956 

Těšíme se na Vás.