O mně

Od malička ve mně byla touha po poznání principů života, něčeho vyššího, co nás převyšuje. Hledala jsem nejdříve ukrytá poselství v knihách, moudrost za slovy. To mě dovedlo k zajímavým osobnostem. Začala jsem se vzdělávat v různých oblastech. Poznala jsem svou duchovní učitelku Ernestínu Velechovskou.

Její učení mě provází od roku 2008 dodnes. Seberozvojové semináře mi otevřely oči a pomohly pochopit principy života. Učení v cyklech "Akademie života" trvalo 7 let. Objevovali jsme skrytý svět mysli, pocitů a emocí. Vnímali jsme souvislosti mezi našim vnitřním a vnějším světem. Tak, abychom se cítili svobodní a šťastní. V regresních, terapeutických a meditačních setkáních i nadále pokračuji. Moudrost a pokora Ernestíny mě velmi ovlivnila.  Prošla jsem i dalšími poznávacími semináři. 

Bachovky

V roce 2021 jsem absolvovala certifikovaný kurs Bachovy květové esence s Martinou Taubrovou, která dosáhla nejvyššího vzdělání u nás v oboru Bachových esencí. Stala se mezinárodně registrovaným praktikem s titulem BFRP.

V červnu 2022 jsem s ajurvédskou lékařkou MUDr. Martinou Ziskovou dokončila Mistrovský kurs emocí. V listopadu 2022 jsem navázala kurzem Bachovy esence II. level opět s Martinou Taubrovou.

Esence podpoří harmonii v každém z nás. Pomohu najít pomocnou ruku a harmonizovat se pomocí Bachových esencí. Ty připravím dle Vašeho stavu/problému přímo pro Vás. Veškeré bylinné esence jsou veganské a netestované na zvířatech.