Nezáleží, na co se díváš

07.09.2022

"Nezáleží, na co se díváš, ale co vidíš."

 (Thoreau/ Půlnoční knihovna).

Poslední dobou se na mě obrací více lidí, kteří vidí kolem sebe trápení.  Pokud cítíte i vy strachy a obavy z rostoucích cen energií, nejistotu současné situace, k tomu začíná škola,  můžete se ptát, jak to všechno zvládnete? Není potřeba před svými emocemi utíkat. Jednou z cest na zvládnutí rozbouřených emocí nebo zoufalých pocitů mohou být přírodní Bachovy krizové esence. Jsou hojně požadovaným, jemně působícím bylinným prostředkem.

Krizovky pomáhají s vyladěním do pohodového stavu, abyste se cítili dobře. Pomohou s psychickou únavou, vyčerpáním, úzkostmi

Možná si myslíte, že když byste udělali nějaké rozhodnutí jinak a šli jinou cestou, byl by váš život šťastnější.

Takové to kdyby..... Dobrý nápad v knize Půlnoční knihovna rozvíjí mladá žena Nora, která dostane šanci změnit svůj život podruhé, potřetí... Pokud by si vzala jiného muže byla by skutečně šťastnější, pokud by více sportovala byla by opravdu spokojenější? Kdyby se věnovala něčemu jinému, byl by její život bohatý a naplněný?

Nebo je to štěstí a spokojenost v nás právě teď a tady? Smutek a překážky k životu patří... třeba právě proto, abychom si vážili světlých chvil ... Jaký je nejlepší způsob života? Existuje recept? Zajímavá knihu od Matta Haiga stojí za přečtení. 

Aneb znovu - "Nezáleží na co se díváš, ale co vidíš."