Nejdůležitější esence lásky

19.02.2023

Kdo by si nepřál být tolerantní a šťastný? Jak dospět k duševní vyrovnanosti? Někdo může cítit trápení, negativní emoce v sobě. A neví, co s tím... Otázka je, jestli s tím chce něco dělat? Takže pokud cítí neklid, žárlivost nebo bezdůvodný vztek....rychle se rozčílí, dá se s tím pracovat. Uvnitř mohou tito lidé velmi trpět, cítí se opuštění, plní napětí. Zdají se naštvaní na celý svět. Mohou být dokonce pohrdaví a zatrpklí vůči světu. 

Jak mít zase srdce z masa a ne z kamene? Jak se stát milujícím a štědrým? Vhodná Bachova esence pro tyto lidi je Cesmína. Lidé dříve věřili, že porazit keř cesmíny nepřináší štěstí. Tvrdilo se, že tato rostlina odvrací zlo a zkázu. Esence Cesmíny utišuje, aby tělem opět proudila pozitivní energie.

Po užívání se dostaví vyrovnanost, negativní energie se uvolní, pak se vyjasní rysy v obličeji a člověku se velmi uleví. Dokonce může působit mladší. Dostaví se pocit, jako by z nás spadlo velké břímě. 

Příkladem člověka, který by Cesmínu potřeboval (pokud by si to přiznal), je např. major Šebek      v Pelíškách/ hrál ho přesvědčivě M. Donutil 😊 Rychle se rozčílil a byl věčně nespokojený.

Holly/Cesmína je nazývána esencí lásky. A je právem považována za jednu z nejdůležitějších.