Krizovky pro uvolnění

14.04.2023

Pokud se nám něco nenadálého přihodí, co nás více emočně rozhodí, potřebujeme okamžitě pomoci. Na tyto účely se hodí mít u sebe v malé lahvičce Krizovky. Tato lahvička prokázala výbornou pomoc při stresu, nenadálých situacích, kdy potřebujeme zareagovat na určitou situaci hned.

Můžeme se cítit více unaveni, velmi rozčileni, můžeme pociťovat úzkost až paniku. Právě na tyto mimořádné chvíle je vhodné použít Bachovu krizovou esenci. Obsahuje vhodné byliny určené pro náročné situace. Zároveň pomáhá při ztrátách sebekontroly, abychom zůstali racionální, nohama na zemi.

Dr. Bach vytvořil tuto směs z 5 bylin a pro využití ji nazval Krizovou esencí. Používá se pro úlevu ve stresu, při výrazných reakcích, které nás mohou překvapit každý den. Lahvička s esencí má obsah 20 ml (pozor na cenu, někdo nabízí jen 10 ml), obsah je veganský a bez přidaného cukru. Vydrží dlouho, protože je konzervována nepatrným množstvím alkoholu. Je vhodné ji mít u sebe na cestách, v práci… prostě všude tam, kde potřebujete podpořit.

Pokud byste ale potřebovali pomoci tímto způsobem často, pak je vhodnější se podívat na konkrétní problém a na ten si nechat připravit přímo pro Vás na míru Vaši směs Bachových esencí.