Kde nabrat sílu...

11.02.2024

Několik lidí v poslední době potřebovalo připravit Bachovy esence na podobné téma. Mají obavy, neví co dál, nevidí svou "správnou" cestu /která to je?/, příp. jejich okolí od nich hodně vyžaduje a oni pak cítí vyčerpání. Téma únavy nyní vede.  

Podle bližšího typu potíží jsme se často dostali k menším i větším změnám v životě, které narušují jejich běžný zajetý stereotyp. Nerespektujeme potřebu odpočinku, klidu a nyní i zimní pohody. Bojovat sám se sebou se nevyplácí. Někdy se pak člověk vzdává a nevidí další smysl, úplně vypíná. Důvodem může být péče o nemocné členy rodiny, můžete se připravovat na zkoušky, dotahovat projekt v práci… Pak se můžete cítit velmi vyčerpáni. 

Na tyto situace nám pomáhá květová esence Olivy, určená pro ty, kteří jsou unavení mentální i fyzicky. Každodenní život je pro ně těžký, nevidí v dané chvíli východisko. Tato esence působí na rezervy energie. Pomáhá udržovat vizi, spojuje nás s naší vnitřní silou. Najednou cítíme klidné a rozhodné soustředění, opět můžeme krok za krokem kráčet dál. Život je jedna změna za druhou (na to je zase vhodná Bachová esence Vlašský ořech).  Světlo na své cestě opět uvidíte. Esence Olivy nás lépe učí hospodařit s energií, dodává sílu, vitalitu a hlavně naději (dostaneme se nad/děj).

Přeji nám všem hodně sil 😊