Cesta k míru

13.03.2022

Jak zůstat v rovnováze a míru? Každý dle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Někdo bude organizovat pomoc potřebným, někdo přispěje finančně, další přinese hračky pro děti,  jiný se přidá k modlitbám. 

K tomu je dobré zůstat emočně v klidu, pokud je to možné. Mohou k tomu přispět Bachovy krizovy esence. Dr. Bach připravil  tuto nejznámější směs na zvláštní případy z pěti bylin.

Sama neřeší problém, ale pokud jsme v panice a strachu, pomůže nám dostat se do klidu. A pak můžeme reagovat. Každý jsme jiný, takže neposuzujme, proč někdo reaguje na určitou situaci ve strachu až zoufale.

Tato krizová esence patří mezi nejpoužívanější. Je vhodná při akutním stresu. Pomáhá při nečekaných špatných zprávách, úrazech, nehodách, šoku... Obsahuje Bílou lesní révu, Devaterník, Slívu, Snědek a Netýkavku.. Jedná se o čistý přírodní produkt.

Pokud vás zasáhla špatná zpráva a jste ve strachu a napětí, tyto kapky dokážou rychle přinést potřebný klid. Esence nabízí mnoho způsobů použití. Lze je konzumovat jako neředěný roztok nebo aplikovat několik kapek do sklenky s vodou. Můžete je užívat i preventivně, několik dní před plánovaným náročným obdobím, zkouškou, operací... Je vhodné mít je u sebe třeba v kabelce, v autě, v práci... 

Kéž jsou šťastny všechny cítící bytosti.